Главная Новинки Наш мини блог Корзина Оформить Вход Контакты  
 

Корзина пуста.

 
 
 
 
 
 
 
Поиск:

Расширенный поиск


ІНСТРУКЦІЯ 3 ВИКОРИСТАННЯ МАСАЖЕРІВ - фалоімітаторів, кліторних стимуляторів, фалопротезів, штучних піхв

Фалоімітатори, фалопротези, кліторні стимулятори, штучни піхви — це вироби індивідуального користування, які призначені для інтимного масажу. Деякі моделі мають додаткові функції вібрації, обертання, поступового руху, переминання, які забезпечують більш сильний вплив на чутливі ерогенні зони статевих органів. Фізіологічна дія масажерів з вібрацією грунтується на явищі резонансу з частотою м'язових скорочень тазових органів при оргазмі. Фалопротези заповнюють відсутні статеві функції організму.

Підготовка перед використанням:
1. Промити виріб теплою водою з милом. Потім ретельно ополоснути чистою водою, уникаючи попадання вологи на електричну частину приладу (якщо вона є).
2. Якщо необхідно вставити в прилад необхідну кількість автономних елементів живлення (батарейок). При цьому обов'язково дотримуватися полярності батарейок, згідно зі схемою, що є в корпусі чи пульті виробу. Регуляція ступеня й частоти вібрації, інтенсивності поступального руху забезпечується коліщатками або кнопками, розташованими на вбудованих або виносних пультах управління виробами.
3. Нанести на виріб спеціальне мастило (любрикант) на водорозчинній основі.
4. Після використання промити виріб теплою водою з милом, ополоснути.
5. При передачі виробу для користування іншій особі, слід обробити виріб невеликою кількістю 0,1% розчину хлоргексину біглюконату або розчином Мірамістин, після чого сполоснути теплою водою з милом, уникаючи попадання вологи на електричну частину приладу.
При використанні вироба застосовувати засоби контрацепції.

ПОРАДИ 3 ДОГЛЯДУ:

1. Забороняється кип’ятити виріб та/або обдавати його кип'ятком.
2. Не можно використовувати в якості мастила любриканти на жировій або олійній основі наприклад, вазелин, соняшникову олію та їx похідні.
3. Якшо виріб виготовлено з ультра латексу (запатентовані назви Cyberskin, New Futurotic Material, Uttraskin, Маgic Flesh), то після використання для подальшого зберігання обробити виріб тальком або дитячою присипкою.

ЗБЕРІГАННЯ:

Виріб повинен зберігатися при температурі не вище 35С в сухому, захищеному від сонця місці. Термін зберігання та використання необмежений.

За необхідною інформацією звертатися за тел. (098) 729-93-61

Секс-шоп "Красный Перчик"

Просмотров: 3867

Дата: Суббота, 10 Апреля 2010


КОНТАКТЫ

Моб. (050) 143-78-31

Моб. (098) 729-93-61

Skype: Позвонить нам

Информация
Вход