Главная Новинки Наш мини блог Корзина Оформить Вход Контакты  
 

Корзина пуста.

 
 
 
 
 
 
 
Поиск:

Расширенный поиск


ІНСТРУКЦІЯ 3 ВИКОРИСТАННЯ ВАГІНАЛЬНИХ КУЛЬОК

Вагінальні кульки служать для тренування м'язової стінки піхви, а також для додаткової стимуляції чутливих ерогенних зон піхви та ліквідації застійних явищ в ділянці малого тазу. Вагінальні кульки бувають, як правило, зі зміщеним центром тяжіння. Деякі моделі можуть бути з вібрацією.

ПІДГОТОВКА ТА ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ:

1. Промити виріб теплою водою з милом. Потім ретельно ополоснути чистою водою, уникаючи попадання вологи на електричну частину приладу (якщо вона є).
2. Вставити в прилад необхідну кількість автономних елементів живлення (батарейок), якщо виріб оснащено додатковим механізмом вібрації. При цьому обов'язково дотримуватися полярності батарейок, згідно зі схемою, що є в пульті виробу. Регуляція ступеня й частоти вібрації забезпечується коліщатком або кнопками, розташованими на виносному пульті управління виробом.
3. Нанести на виріб спеціальне мастило (любрикант) на водорозчинній основі.
4. У напівлежачому або лежачому стані кульки вводяться у піхву.
5. Якщо кульки з вібрацією, то регулюванням частоти і ступеня вібрації, досягається стан більшого збудження. Якщо кульки зі зміщеним центром тяжіння, то жінка встає й намагаеться їх утримати протягом деякого часу (спочатку протягом 1 хвилини, надалі збільшуючи інтервал дії до 15, 20, 30 та більше хвилин залежно від бажання й можливостей жінки); після того, як вміння утримувати кульки в піхві протягом тривалого часу освоєно, жінка починає ходити з ними, під час руху відбувається ефект масажу (перекочування кульок всередині піхви).
6. При передачі виробу для користування іншій особі, слід обробити виріб невеликою кількістю 0,1% розчину хлоргексину біглюконату або розчином Мірамістин, після чого сполоснути терлою водою з милом, уникаючи попадання вологи на електричну частину приладу.
Використовувати разом із засобами контрацепції.
7. Після використання промити виріб теплою водою з милом, ополоснути.
8. Не рекомендується використовувати кульки під час статевого акту!

ПОРАДИ 3 ДОГЛЯДУ:

1. Забороняється кип'ятнти виріб та/або обдавати його кип'ятком.
2. Не можна використовувати в якості мастила любриканти на жировій або олійній основі, наприклад, вазелін, соняшникову олію та їх похідні.
3. При передачі виробу для користування іншій особі, слід додатково обробити виріб невеликою кількістю 0,1% розчину хлоргексидину біглюконату або розчином Мірамістин, після чого сполоснути теплою водою з милом, уникаючи попадання вологи на електричну частину приладу.

ЗБЕРІГАННЯ:

Виріб повинен зберігатися при температурі не вище 35С в сухому, захищеному від сонця місці. Термін зберігання та використання необмежений.

За необхідною інформацією звертатися за тел. (098) 729-93-61

Секс-шоп "Красный Перчик"

Просмотров: 5853

Дата: Суббота, 10 Апреля 2010


КОНТАКТЫ

Моб. (050) 143-78-31

Моб. (098) 729-93-61

Skype: Позвонить нам

Информация
Вход