Главная Новинки Наш мини блог Корзина Оформить Вход Контакты  
 

Корзина пуста.

 
 
 
 
 
 
 
Поиск:

Расширенный поиск


ІНСТРУКЦІЯ 3 ВИКОРИСТАННЯ АНАЛЬНИХ СТИМУЛЯТОРІВ (КУЛЬКИ, ПРОБКИ тощо)

Анальні стимулятори призначені для досягнення більшої сексуальної збудливості при підготовці до статевого акту, а також для стимуляції ерогенних зон ануса під час статевого контакту. Деякі моделі мають додаткові функції вібрації та/або обертання, які забезпечують більш сильний вплив на чутливі ерогенні зони ануса. Деякі моделі мають пристосування для збільшення діаметру виробу. Також існує група спеціальних виробів, призначених для стимуляцїі та масажу передміхурової залози у чоловіка. Звичайно такі масажери мають загнуту форму, яка трохи розширюється на кінці; розширення буває або у вигляді кульки, або у вигляді овалу.

Підготовка перед використанням:
1. Промити виріб теплою водою з милом. Потім ретельно ополоснути чистою водою, уникаючи попадания вологи на електричну частину приладу (якщо вона є).
2. Вставити в виріб необхідну кількість автономних елементів живлення (батарейок), якщо це необхідно. При цьому обов'язково дотримуватися полярності батарейок, згідно зі схемою, що є в корпусі чи пульті виробу. Регуляція ступеня й частоти вібрації, інтенсивності поступального руху забезпечується коліщатками або кнопками, розташованими на вбудованих або виносних пультах управління виробами.
3. Змастити анальний виріб любрикантом на водорозчинній основі (бажано використовувати любрикант з додаванням лідокаїну для зняття больових відчутів).
4. Ввести стимулятор в анус на бажану глибину.
5. Після використання промити виріб теплою водою з милом, ополоснути.
6. При передачі виробу для користування іншій особі, слід обробити виріб невеликою кількістю 0,1% розчину хлоргексидину біглюконату або розчином Мірамістин, після чого сполоснути теплою водою з милом, уникаючи попадання вологи на електричиу частину приладу. При використанні вироба застосовувати засоби контрацепції.

Варіанти використання анальних стимуляторів залежно від типу:
1) кульки — після введення в анальний отвір їх необхідно швидко витягнути звідти (масаж та збудження ерогенних зон ануса);
2) пробка — після введення а анус нею проводять зворотно-поступальні рухи (розслаблення м'язів ануса перед введенням статевого члена) або залишають в анусі та вводять статевий член у піхву (звуження піхви, більш щільне охоплення статевого члена м'язами піхви, посилення чугливості статевих органїв партнерів);
3) масажер передміхурової залози — після введення в анус та включення вібратора проводять масуючі рухи в ділянці передміхурової залози, ступінь і час дії масажера визначається лікарем.

ПОРАДИ 3 ДОГЛЯДУ:

1. Забороняється кип’ятити виріб та/або обдавати його кип'ятком.
2. Не можно використовувати в якості мастила любриканти на жировій або олійній основі наприклад, вазелин, соняшникову олію та їx похідні.
3. Якшо виріб виготовлено з ультра латексу (запатентовані назви Cyberskin, New Futurotic Material, Uttraskin, Маgic Flesh), то після використання для подальшого зберігання обробити виріб тальком або дитячою присипкою.

ЗБЕРІГАННЯ:

Виріб повинен зберігатися при температурі не вище 35С в сухому, захищеному від сонця місці. Термін зберігання та використання необмежений.

За необхідною інформацією звертатися за тел. (098) 729-93-61

Секс-шоп "Красный Перчик"

Просмотров: 6243

Дата: Суббота, 10 Апреля 2010


КОНТАКТЫ

Моб. (050) 143-78-31

Моб. (098) 729-93-61

Skype: Позвонить нам

Информация
Вход