Главная Новинки Наш мини блог Корзина Оформить Вход Контакты  
 

Корзина пуста.

 
 
 
 
 
 
 
Поиск:

Расширенный поиск


IHCTPУКЦІЯ 3 BИKOPИCTAHHЯ BAKУУMHИХ MACAЖEPIB (помп) чоловічих та жіночих

Bакуумні масажери (помпи) є чоловічі й жіночі, вони стимулюють кровопостачання, живлення тканини та посилюють рецепторну чутливість масованих органів.
Помпа чоловіча призначена для вакуумного масажу статевого члена з метою виникнення ерекції, тобто є засобом профілактики та лікування розладів у вигляді зниженої ерекції у чоловіків.
Помпа жіноча призначена для вакуумного масажу грудей або окремо cocків з метою корекції форми та підвищення пружності. Деякі моделі жіночих помп призначені для вакуумного масажу клітора, піхви, тобто є засобом профілактики зниженої збудливості даних органів. Дія масажера грунтується на вакуум-ефекті, коли завдяки створенню в спеціальному пристрою негативного атмосферного тиску викликається приплыв крові до масованих органів.
Види пристосувань для відкачування повітря з колби — це груша, поршень або електропомпа.
Деякі помпи мають спеціальні силіковані вставки в колби для посилення ефекту масажу. Помпа може бути додатково оснащена механізмом, який забезпечує вібрацію та/або поступальний рух спеціальної вставки в колбу.

Підготовка перед використанням:
1. Промити виріб теплою водою з милом. Патім ретельно ополоснути чистою водою, уникаючи попадання вологи на електричну частину приладу (якщо вона є).
2. 3ібрати виріб, як показано на упаковці або спеціальній cxемі (якщо виріб продається в розібраному налягнути насадку або ущільнювач на вільний кінець колби; вузький кінець насадки або ущільнювача заправити всередину колби.
3. Нанести на насадку або ущільнювач спеціальне мастило на водорозчинній основі.
4. Якщо необхідно, вставити в масажер необхідну кількість автономних елементів живлення (батарейки). При цьому обов'язково дотримуватися полярності батарейок, згідно зі схемою, шо є в кopпyci чи пульті виробу. Регуляція ступеня й частоти вібрації, інтенсивності поступального руху забезпечується коліщатками або кнопками, розташованими на вбудованих або виносних пультах управління виробами.
5. Після використання промити виріб теплою водою з милом, ополоснути.
6. При передачі виробу для користування іншій особоі слід обробити виріб невелико кількістю 0,1% разчину хлоргексину біглюконату або розчином Мірамістин, після чого сполоснути теплою водою з милом, уникаючи попадання вологи на електричну частину приладу.
Використовувати разом із засобами контрацепції.

Методика масажу:
1. Внести масований орган в отвір насадки або ущільнювача, однією рукою щільно притиснувши колбу до тіла й утримуючи її.
2. Закрити повітряний клапан або отвір в колбі.
3. Другою рукою за допомогою пристосування для відкачування повітря провести вакуумування порожнини колби.
4. Тримати масований орган під вакуумом протягом 30 секунд. При цьому спостерігатиметься легке почервоніння та збільшення органу.
5. Натиcненням на повітряний клапан або відкриттям отвору запустити повітря в колбу.
6. Тримати колбу з повітрям протягом 1 хвилини.

Тривалість та періодичність процедур:
Перші два тижні дотримуватися наступної періодичності процедур: щодня, в зручний час, бажано за 1-2 години перед сном проводити 10-15 актів вакуумування й заповнення повітрям за вищевикладеною схемою; починаючи з третього тижня тривалість вакуумування можна збільшити до 1 хвилини, обов'язково збільшивши час відпочинку до 2-х хвилин.

Використання чоловічої вакуумної помпи безпосередньо перед статевим актом:
Якщо масажер використовується з метою досягнення ерекції для подальшого статевого акту, то перед застосуванням масажера на нижню частину колби слід надягнути спеціальне ерекційне кільце, а в момент максимальної пружності статевого члена стягнути кільце з колби на основу статевого члена та зняти колбу.

Догляд за виробом:
1. Не можно використовувати в якості мастил любриканти на жировій або олійній ocнові, а також вазелін, соняшникову олію та їі похідні.
2. Забороняється кип'ятити виріб та/або обдавати кип'ятком.
3. Якшо виріб виготовлено з ультра латексу (запатентовані назви Cyberskin, New Futurotic Material, Uttraskin, Маgic Flesh), то після використання для подальшого зберігання обробити виріб тальком або дитячою присипкою.

ЗБЕРІГАННЯ:

Виріб повинен зберігатися при температурі не вище 35С в сухому, захищеному від сонця місці. Термін зберігання та використання необмежений.

За необхідною інформацією звертатися за тел. (098) 729-93-61

Секс-шоп "Красный Перчик"

Просмотров: 3908

Дата: Пятница, 09 Апреля 2010


КОНТАКТЫ

Моб. (050) 143-78-31

Моб. (098) 729-93-61

Skype: Позвонить нам

Информация
Вход