Главная Новинки Наш мини блог Корзина Оформить Вход Контакты  
 

Корзина пуста.

 
 
 
 
 
 
 
Поиск:

Расширенный поиск


IHCTPУKЦІЯ 3 ВИКОРИСТАННЯ НАСАДОК І КІЛЕЦЬ 3 CІЛIKOHУ, М’ЯКОГО ПВХ АБО УЛЬТРАЛАТЕКСУ.

Кільця та насадки, виготовлені з еластичних матеріалів, шо мають різний ступінь рифлення поверхні, можуть застосовуватися для додаткової стимуляций клитора та стінок піхви під час статевого акту й прискорюють настання оргазму у жінок. Насадки можуть бути як відкритими, так i такими, що закривають головку фалоса, а також можуть мати пластикові чи металеві кульки для посилення дії на стінки піхви.

Одним з різновидів насадок є насадки-подовжувачі які мають спеціальне ущільнення у верхній частині та призначені для подовження чоловічого статевого органу. Розмір щільної подовженої частини може варіювати від моделі насадки. Тонка частина насадки-подовжувача еластична та може розтягуватися в кілька разів.

Деякі кільця використовують для підтримки стану максимальної ерекції у чоловіків (за рахунок запобігання швидкому відтіканню крові статевого члена). Кільця типу «Лассо» після надягання на фалос туго затягуються. Кільце може мати фиксатор (хомуг) для мошонки, призначений для сповільнення настання еякуляції у чоловіка за рахунок участкового перетиснення сім’яного каналу.

До комплекту насадки або кільця може додаватися міні-вібромасажер, який використовусться залежно від моделі виробу для стимуляції клітора або піхви у жінки чи для стимуляції мошонки або основи пеніса у чоловіка.

Можливе використання насадок і кілець з фалоімітатором і вібромасажером. Насадки невеликого розміру можугь надягатися на пальці руки (стимуляція клітора та інших ерогенних зон.) Насадки з товстими стінками можуть використовуватися для ефекту потовщення фалоса.

ПIДГОТОВКА ДО ВИКОРИСТАННЯ:

1. Промити виріб теплою водою з милом. Потім ретельно ополоснути чистою водою, уникаючи попадания вологи на електричну частицу приладу (якщо вона є).
2а. При використанні насадки аба кільця для стимуляції стінок піхви, вона розтягується та надягається, залежно від виду й типу виробу, на всю довжину статевого члена або головку фалоса, шо находиться в стані ерекції. Для усунення сповзання необхідно надягти насадку або кільце в сухому стані на сухий фалос.
2б. При використанні кільця для підтримання ерекції виріб надягасться на основу фалоса.
3. Нанести на виріб спеціальне мастило (любрикант) на водорозчинній основі.
4. Якщо виріб оснашено додатковим механізмом вібрації, то слід вставити в прилад необхідну кількість автономных элементів живлення (батарейок). При цьому обов'язково дотримуватися полярності батарейок, згідно зі схемою, наявною в корпусі чи пульті виробу. Регуляція ступеня й частоты вібрації, амплітуди обертання, сили переминання забезпечується коліщатками або кнопками, розташованими на вбудованих чи на виносних пультах управління виробами.
5. Після використання промити виріб теплою водою з милом, ополоснути. При передачі виробу для користування іншій особо слід обробити виріб невеликою кількістю 0,1% розчину хлоргексину біглюконату або розчином Мірамістин, після чого сполоснути теплою водою з милом, уникаючи попадання вологи на електричну частицу приладу. Використовувати разом iз засобами контрацепції.

ПОРАДИ 3 ДОГЛЯДУ:

1. Забороняється кип’ятити виріб та/або обдавати його кип'ятком.
2. Не можно використовувати в якості мастила любриканти на жировій або олійній основі наприклад, вазелин, соняшникову олію та їx похідні.
3. Якшо виріб виготовлено з ультра латексу (запатентовані назви Cyberskin, New Futurotic Material, Uttraskin, Маgic Flesh), то після використання для подальшого зберігання обробити виріб тальком або дитячою присипкою.

ЗБЕРІГАННЯ:

Виріб повинен зберігатися при температурі не вище 35С в сухому, захищеному від сонця місці. Термін зберігання та використання необмежений.

За необхідною інформацією звертатися за тел. (098) 729-93-61

Секс-шоп "Красный Перчик"

Просмотров: 4735

Дата: Четверг, 08 Апреля 2010


КОНТАКТЫ

Моб. (050) 143-78-31

Моб. (098) 729-93-61

Skype: Позвонить нам

Информация
Вход